Menu Zamknij

AP Czaplinek gospodarzem turnieju Pierwsza Piłka w kategorii Orlik Młodszy

W niedzielę 15-go października AP Czaplinek rocznik 2014 był gospodarzem turnieju w ramach „Pierwsza Piłka” w kategorii Orlik Młodszy.

Mecze rozgrywane były na stadionie miejskim w Czaplinku na dwóch boiskach. Drużyny podzielone zostały na dwie grupy.

Co prawda pogoda nas nie rozgrzewała, ale za to zawodnicy już tak i chwilami sprawiali, że atmosfera na boisku jak i trybunach była gorąca . Podczas całego turnieju strzelono mnóstwo pięknych bramek. Nie brakowało również pięknych akcji zespołowych jak i dryblingów naszych małych zawodników. Cieszy również fakt, że wypracowane na treningach zagrania coraz częściej możemy obserwować również już podczas samych meczy.

Dziękujemy z tego miejsca drużyną przyjezdnym za udział w turnieju .

Duże podziękowania składamy również na ręce rodziców, za ogromne wsparcie w przygotowaniu całego turnieju 🙂 oraz za kulturalny i wspaniały doping 🙂 .

W turnieju udział wzięło w sumie 8 drużyn:

AP Złocieniec x2,

POS Wałcz x2,

Orzeł Łubowo,

AP Czaplinek x2

oraz gościnnie

AP Świdwin.

Wszyscy uczestnicy na zakończenie otrzymali pamiątkowe medale 🙂

AP Czaplinek reprezentowali:

Bołdysz Aleksander, Fujarski Tymoteusz, Głowa Wojciech / 2015r, Kaczmarek Cezary, Kaniewski Stanisław, Matuszak Kacper, Meszka Antoni, Młynarczyk Kuba / 2015r, Nikita Apelchonok, Patoka Oliwier, Pawłowicz Lena, Alan Rasztubowicz, Sapiński Michał, Sobala Błażej, Jan Swędzikiewicz, Szymański Adam, Wojtczak Filip, Zimnicki Miłosz.

ZADANIE PUBLICZNE JEST WSPÓŁFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW GMINY CZAPLINEK.

Jesteśmy beneficjentem RZĄDOWEGO PROGRAMU KLUB.