Menu Zamknij

AP Czaplinek gospodarzem turnieju „Pierwsza Piłka” w kategorii Żak starszy

W niedzielne popołudnie 16-go kwietnia Akademia Piłkarska Czaplinek rocznik 2014 była gospodarzem turnieju w ramach „Pierwsza Piłka” ZZPN. Zawody rozegrane zostały na stadionie miejskim. AP Czaplinek wystawiła do turnieju aż 3 drużyny! Wszystkie nasze zespoły spisały się na medal , godnie reprezentując nasz klub. BRAWO! Widać, że zainteresowanie dzieci piłką nożną wzrasta i z dnia na dzień do naszej akademii dołączają nowi zawodnicy z czego jesteśmy niezmiernie szczęśliwi i dumni :-). Dziękujemy z tego miejsca rodzicom za zaufanie.

 Podczas turnieju mogliśmy zobaczyć mnóstwo świetnych akcji, dryblingów oraz to co kibice kochają najbardziej PIĘKNE GOLE, również w wykonaniu naszych zawodników ( warto nadmienić, że jeden z naszych młodych zawodników Kuba Rutkowski w całym turnieju strzelił aż 21 bramek!).  Z tego miejsca składamy podziękowania dla drużyn przyjezdnych za super zabawę, atmosferę oraz rywalizację w duchu Fair Play. Dziękujemy również naszym wspaniałym rodzicom za przygotowanie smacznego poczęstunku dla małych zawodników. Już nie raz nasi rodzice pokazali, że stoją murem i wspierają na każdym kroku swoje pociechy i bez których oczywiście ten turniej by się nie udał. BRAWO!  W turnieju udział wzięło w sumie 8 drużyn: Wrzos Borne Sulinowo I, Wrzos Borne Sulinowo II, Orzeł Łubowo, Stowarzyszenie POS Wałcz, Pionier Borne Sulinowo, AP Czaplinek Zieloni, AP Czaplinek Niebiescy, AP Czaplinek Biali.

AP Czaplinek reprezentowali: Kaniewski Stanisław, Rutkowski Kuba, Bołdysz Aleksander, Głowa Wojciech, Pawłowicz Lena, Młynarczyk Kuba, Meszka Antoni, Swędzikiewicz Jan, Wojtczak Filip, Sapiński Michał, Oliwier Patoka, Nikita Apelchonok, Błażej Michalczyszyn, Alan Rasztubowicz, Dziekan Arthur, Fujarski Tymoteusz.

Trener: Rafał Skibicki

ZADANIE PUBLICZNE JEST WSPÓFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW GMINY CZAPLINEK.

Jesteśmy beneficjentem RZĄDOWEGO PROGRAMU KLUB.