Menu Zamknij

Bal karnawałowy Akademii Piłkarskiej Czaplinek. To już 15 lat klubu! IRAS CZAPLINEK- AP CZAPLINEK 2009-2024

Pośród malowniczej przyrody w Ośrodku Sportu i Rekreacji „Stare Kaleńsko” po raz kolejny zorganizowaliśmy Bal Karnawałowy Akademii Piłkarskiej Czaplinek, który odbył się 10 lutego 2024r.

Swoją obecnością bal uświetnili: Burmistrz Czaplinka Pan Marcin Naruszewicz, Sekretarz Powiatu Drawskiego Pani Katarzyna Szlońska – Getka wraz z małżonkiem, byłe Panie Prezes naszego klubu Pani Dorota Buca oraz Karolina Bońkowska wraz z małżonkiem, Trener Młodzieżowej Reprezentacji Polski U-21 Pan Miłosz Stępiński wraz z małżonką, Prezes Koszalińskiego Związku Piłki Nożnej Pan Grzegorz Maciejasz wraz z małżonką, Prezes Lecha Czaplinek Dominik Urban wraz z partnerką.

Uroczystość otworzył Prezes Akademii Piłkarskiej Czaplinek Pan Erwin Biegajło, który przedstawił i powitał zaproszonych gości oraz oficjalnie rozpoczął zabawę.

W trakcie balu sprzedawano losy na loterię fantową, na której można było wylosować wiele atrakcyjnych nagród. Podczas przerw w zabawie przeprowadzono kilka licytacji. Wylicytowano między innymi koszulkę Pogoni Szczecin z autografami zawodniczek „Orlen Ekstraliga Kobiet”, która została wylicytowana przez Pana Dominika Urbana. Dzięki decyzji Pana Dominika zostanie ona powieszona w budynku klubu Lecha Czaplinek i Akademii Piłkarskiej Czaplinek. Na aukcji zakupiono: Piłkę z autografami zawodników Lecha Poznań, rzeźbę naszego lokalnego artysty Pana Edwarda Szadkowskiego, kosz z wędlinami od „Swojskie Kulinaria” Pana Tomasza Suski, kosz miodów Drahimskich z pasieki „KÓSZKA” Pana Konrada Fujarskiego oraz drewniany ręcznie robiony domek wykonany przez mieszkańca gminy Czaplinek.

W trakcie balu goście mogli skorzystać z przygotowanych, specjalnie na tą okazję, atrakcji: Drink Baru BLUMIX – ufundowanego przez Panią Dorotę Buca oraz FOTOBUDKI 360. Naszą zabawę poprowadził DJ Fabian.

Podczas balu Prezes wraz z obecnym zarządem serdecznie podziękowali Pani Dorocie Buca za wszystkie lata pracy na rzecz klubu i ogromne zaangażowanie w jego rozwój. Serdeczne podziękowania składamy również naszemu wieloletniemu, tytularnemu sponsorowi Panu Ireneuszowi Gackiemu za ogromny wkład w rozwój Akademii Piłkarskiej Czaplinek (wówczas Klubu Sportowego Iras Czaplinek). Jego hojność i wielka determinacja w działaniu pozwoliły Klubowi wejść na wyższy poziom funkcjonowania, rozwinąć struktury Klubu i zorganizować wiele wartościowych imprez sportowych np. „IRAS CUP” Czaplinek.

Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie, dobrą zabawę i wspaniałą atmosferę, którą stworzyli.

Podziękowania kierujemy również dla właścicieli OSiR Stare Kaleńsko Państwa Agaty i Dariusza Jedlińskich za życzliwość i pomoc w organizacji balu oraz całej obsłudze.

Nad organizacją balu pracowało wiele osób z zarządu i nie tylko, za co wielki ukłon.

 Szczególne podziękowania za zaangażowanie i dopilnowanie „szczegółów organizacyjnych” uroczystości składamy Tomaszowi Suska.

Do zobaczenia za rok!