Menu Zamknij

Błękit Cup w Stargardzie z udziałem AP Czaplinek

W sobotę 7-go stycznia AP Czaplinek rocznik 2014 podopieczni trenera Rafała Skibickiego wzięli udział w turnieju „BŁĘKIT CUP” rozgrywanym na hali sportowej w Stargardzie. Gospodarzem była Akademia Piłkarska Błękitni Stargard. Jak zawsze kiedy pojawia się AP Czaplinek nie brakuje świetnych zagrań, dryblingów oraz pięknych bramek. Chociaż nie było łatwo, bo drużyny biorące udział w turnieju prezentowały bardzo wysoki poziom, nasi zawodnicy spisali się znakomicie. Turniej był bez klasyfikacji końcowej ale i tak każdy z zawodników był zwycięzcą tego dnia zabierając po turnieju bagaż doświadczeń, uśmiech na twarzy oraz okazały medal. Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został wybrany Stanisław Kaniewski a najlepszym strzelcem drużyny Kuba Rutkowski. Warto również nadmienić, że jedną z bramek strzelił jeden z debiutantów (jego pierwszy turniej tego typu) Oliwier Patoka.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Rodziców za wspaniały jak zwykle i kulturalny doping oraz dla kierowcy za bezpieczny dojazd i powrót do Czaplinka.

W turnieju udział wzięło w sumie 8 drużyn:

* AP Błękitni Stargard I

* OKS Prawobrzeże Szczecin

* AP Gwardia Koszalin I

* Ina Goleniów

* AP Błękitni Stargard II

* AP Gwardia Koszalin II

* AP Czaplinek

* Future Football Club Szczecin

AP Czaplinek reprezentowali: Kaniewski Stanisław, Rutkowski Kuba, Bołdysz Aleksander, Głowa Wojciech, Młynarczyk Kuba, Swędzikiewicz Jan, Meszka Antoni, Oliwier Patoka, Matuszak Kacper, Fujarski Tymoteusz.