Menu Zamknij

Drużyna Orlika zagrała w Szczecinie

W niedzielne popołudnie drużyna AP Czaplinek, Orlik młodszy rocznik 2013 rozegrała kolejny dobry turniej. Tym razem zespół rywalizował w Szczecinie na turnieju Arkonia Cup pod balonem.

W turnieju wzięły udział 20  najlepszych Akademii Województwa między innymi Pogoń Szczecin, MPK Kotwica Kołobrzeg, Footbal Arena Szczecin, Funinio Szczecin, Bałtyk Koszalin, Fase Szczecin, Junior Police, Arkonia Szczecin, MKS Ina Goleniów, Football Factory Przecław, UKS Dębno i wiele innych. Jedyną drużyną z poza województwa była Football Academy Głogów.

Nasz zespół został rozlosowany do grupy C w której rywalizowaliśmy z Bałtykiem Koszalin, MKS Iną Goleniów, Football Arena Szczecin, UKS Dąb Dębno.

Zawodnicy kolejny raz pokazali charakter i wolę walki. Cieszy fakt, że zespół grał bardzo ambitnie. W wielu sytuacjach poprostu brakowało skuteczności i szczęścia. Trzeba nadmienić, że był to pierwszy turniej naszej drużyny na boiskach na sztucznej nawierzchni po przerwie zimowej gdzie trenowaliśmy wyłącznie w hali sportowej.

W grupie udaje nam się wygrać jedno spotkanie oraz po walce przegrywamy trzy. Zajmując 4 miejsce awansowaliśmy do grupy fair play gdzie graliśmy z Wybrzeżem Rewalskim, Arkonia II Szczecin oraz Football Academy Głogów. W tej grupie drużyna zaprezentowała się znakomicie wygrywając trzy mecze i tym samym zajmujemy 10 miejsce w całym turnieju.

Turniej wygrała drużyna Football Arena Szczecin, drugie miejsce Bałtyk Koszalin, a trzecie MKP Kotwica Kołobrzeg.

Gratulacje!!!