Menu Zamknij

Ferie na sportowo i nie tylko z AP Czaplinek

W czasie ferii zawodnicy AP Czaplinek uczęszczali na zajęcia „Ferie na sportowo” organizowane przez Naszą Akademię pod opieką Naszych trenerów Krzysztofa Panek i Krzysztofa Bołdysza.

Trenerzy codziennie organizowali im zajęcia sportowo-edukacyjne.

W poniedziałek zawodnicy rywalizowali w takich konkurencjach jak:

  • przeciąganie liny,
  • wyścigi rzędów,
  • rzut do celu.

Przed południem odbyli jeszcze trening piłkarski 🙂

Po obiedzie ekipa Rescue-ZDR zademonstrowała Naszym zawodnikom pokaz pierwszej pomocy. Dziękujemy Panu Jarkowi Tarnowskiemu za pouczającą lekcję dla Naszych małych zawodników. Teraz żadne urazy oraz kontuzje nie są Nam straszne.

Wtorek na Naszych feriach minął nam na wycieczce do Parku Trampolin do Szczecinka. Akrobacje i dobra zabawa to motto tego dnia.

Oczywiście po powrocie obowiązkowo rozegraliśmy mecz piłkarski 🙂

Środowe zajęcia odbywały się na sali gimnastycznej. Zawodnicy rywalizowali w :

  • grze w dwa ognie,
  • „palanta” nożnego.

Jak co dzień przed obiadem obowiązkowo odbył się jeszcze trening piłkarski.

Popołudniu odbyły się gry w tenisa stołowego.

Czwartek na Naszych feriach minął na wycieczce do Lokalnego Centrum Nauki w Wałczu. Tam Nasi zawodnicy pobawili się w chemików, pograli w gry z okularami VR oraz zapoznali się z tematyką robotyki Lego.

Piątkowy dzień zaczęliśmy od obejrzenia filmu o Ronaldo. W tym dniu przed południem i popołudniu zawodnicy rywalizowali podczas gier w piłkę nożną w różnych formatach.

Trenerzy byli bardzo zadowoleni z postawy i zachowania uczestników podczas całego tygodnia zajęć.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i rodzicom, Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Czaplinku, Referatowi Sportu i Rekreacji w Czaplinku, Restauracji Pomorska za pyszne obiady oraz wszystkim tym dzięki którym dzieci mogły tak wspaniale spędzić ten czas. To były nie zapomniane chwile!

Szczególne podziękowania kierujemy Naszym super trenerom Krzysztofowi Pankowi i Krzysztofowi Bołdyszowi, którzy spisali się na medal. Ich profesjonalizm, uśmiech, pomysłowość w prowadzeniu zajęć oraz troska o wszystkie dzieci sprawiła, że dzieci były codziennie bardzo zmęczone ale i bardzo szczęśliwe 🙂 .