Menu Zamknij

II miejsce rocznika 2013 w Ińsku

W niedzielny poranek drużyna AP Czaplinek rocznik 2013 wzięła udział w kolejnym turnieju piłki nożnej. Tym razem zespół udał się do Ińska na Pomerania Timber Cup 2023. W zawodach wzięło udział 8 zespół z Choszczna, Stargardu, Gorzowa, Świdwina, Ińska, Czaplinka. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy A i B. W grupie A nasz zespół wygrał trzy mecze awansując do grupy mistrzowskiej. Tam wygrywamy dwa mecze i rozgrywamy decydujący mecz o pierwsze miejsce w turnieju z Wartą Gorzów Wielkopolski. Mecz był bardzo wyrównany oba zespoły stworzyły sobie dużo sytuacji bramkowych ale nie udało się żadnej z drużyn wygrać meczu i tym samym padł remis 2-2. O pierwszym miejscu w turnieju zdecydowały bramki strzelone. Zespół z Gorzowa strzelił o dwie więcej od nas i tym samym wygrał cały turniej.

Najlepszym strzelcem turnieju został nasz zawodnik Alan Powierski.

Zespół wystąpił w składzie: Ksawery Pauliński, Alan Powierski, Wojtek Pawlik, Piet Balvert, Filip Michalski, Szymon Młynarczyk, Szymon Biegajło, Mateusz Baczyński, Antek Łesyk, Dominik Jędral, Michał Stępniak, Bartek Winnicki.

Dziękujemy firmie PKS Złocieniec w szczególności p. Jurkowi za bezpieczny transport. Gratulacje dla drużyny i powodzenia!!!

ZADANIE PUBLICZNE JEST WSPÓŁFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW GMINY CZAPLINEK.

Jesteśmy beneficjentem RZĄDOWEGO PROGRAMU KLUB.

Filmowa relacja z turnieju: