Menu Zamknij

Nabór uzupełniający do AKADEMII PIŁKARSKIEJ CZAPLINEK!

Akademia Piłkarska Czaplinek to miejsce, gdzie każde dziecko może rozwijać swoje umiejętności piłkarskie, a także poznać nowych przyjaciół i spędzać czas w aktywny sposób. Wszystkie treningi prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Celem Akademii jest nie tylko rozwijanie umiejętności piłkarskich u dzieci, ale również kształtowanie ich charakteru i wartości takich jak fair play, szacunek do rywala i zespołu, czy też determinacja i pozytywne nastawienie do życia. Uczestnictwo w akademii piłkarskiej to nie tylko nauka techniki i taktyki piłkarskiej, ale również rozwijanie umiejętności społecznych, jak np. pracy zespołowej czy radzenie sobie z porażką.

Wszystko to dzieje się w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze, pod okiem doświadczonych trenerów. Jeśli nie chcesz, aby Twoje dziecko cały czas siedziało przed telefonem czy ekranem komputera, a zamiast tego spędzało czas na świeżym powietrzu, to zapisz je na treningi piłkarskie do Akademii Piłkarskiej Czaplinek. Nasza Akademia to idealne miejsce dla dzieci, które marzą o tym, by stać się zawodowymi piłkarzami, jak również dla tych, którzy po prostu chcą zdrowo spędzać czas.

Nasza KADRA TRENERSKA :

Trener rocznika 2011/2012

Ariel Gondek – licencja UEFA C – tel. 606 369 628

Trener rocznika 2013

Adam Marczak – licencja UEFA C – 604 893 112

Trener rocznika 2014

Rafał Skibicki – licencja UEFA C – 664 150 904

Trener rocznika 2015

Krzysztof Panek – licencja UEFA B – tel. 783 701 787

Trener rocznika 2016/2017

Ariel Gondek – licencja UEFA C – tel. 606 369 628

Treningi indywidualne w Naszej Akademii

Trener Krzysztof Bołdysz – licencja UEFA B

Trener bramkarzy Kacper Tomaszewicz – licencja UEFA C

Zadanie finansowane jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.