Menu Zamknij

Noworoczny nabór do Akademii Piłkarskiej Czaplinek

Nowy rok jest nowym początkiem, ale i dobrą okazją do podjęcia kolejnych wyzwań, aktywności, czy szukania pasji. Przyszłość dziecka jest w rękach rodziców i to rodzice decydują, jak będzie spędzało swój wolny czas. Dodatkowe zajęcia sportowe mogą przynieść jemu ogromną satysfakcję, radość i nowe przyjaźnie. W Akademii Piłkarskiej Czaplinek ruszają właśnie noworoczne nabory do drużyn piłkarskich w rocznikach 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011. 

Treningi piłki nożnej to świetna odskocznia od komputera oraz motywacja do ruchu podczas zimy. 

Podczas treningów, meczów, turniejów dziecko przede wszystkim buduje swoją pewność siebie i samodzielność. Dziecko musi dostosowywać się do zasad, które są ustalone przez trenera i obowiązują podczas zajęć. Dzięki temu uczy się organizacji, punktualności, odpowiedzialności i systematyczności.

Dziecko kształci także swoją wytrzymałość i dobrą koordynację ruchową. Ma zapewnione odpowiednie ćwiczenia, które pozwalają podnosić umiejętności i zdobywać wyższy poziom na zajęciach.

W dodatku dziecko buduje relacje z rówieśnikami, zawiera nowe przyjaźnie. Trening to świetne miejsce, żeby Państwa pociecha mogła poznać dzieci, które podzielają sportową pasję.

W Naszej Akademii najważniejszy jest młody zawodnik, dlatego każdy trening  jest dostosowany do możliwości i grupy wiekowej piłkarza. Każdy zawodnik trafia do grup treningowych dopasowanych wiekiem, przykładamy wszelkich starań, aby dbać o jego zdrowie i odporność oraz gwarantujemy udział w wielu turniejach piłkarskich, gdzie stawiamy na integrację!

W Akademii pracują wykwalifikowani trenerzy, którzy posiadają odpowiednie licencje UEFA. Obecnie w naszych strukturach pracuje łącznie 6 trenerów. Prowadzimy zajęcia drużynowe jak i indywidualne. W naszej Akademii dbamy również o rozwój naszych bramkarzy, którzy mają raz w tygodniu treningi bramkarskie.

Nasza Akademia Piłkarska jest zrzeszona w PZPN . Wszystkie zespoły biorą udział w rozgrywkach ligowych Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Jako klub chcemy pobudzić dzieci i młodzież do aktywnego uprawiania sportu, stworzyć warunki uzdolnionej młodzieży do wstępnej kariery sportowej bez względu na miejsce zamieszkania. A uczestnicząc w turniejach w różnych zakątkach Polski mogą poznać inne regiony kraju.

Podczas naszej wieloletniej działalności wielu naszych zawodników dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz ciężkiej pracy brało i bierze udział w konsultacjach szkoleniowych kadry województwa zachodniopomorskiego czy też znanych i uznanych akademii takich jak m.in.: Pogoń Szczecin czy Lech Poznań. Zawsze staramy się, żeby wszystkie treningi były prowadzone jak najbardziej profesjonalnie tak aby dzieci rozwijały się harmonijnie i bezpiecznie.

Nasi byli zawodnicy grają bądź grali w znanych i uznanych Akademiach w naszym kraju m.in. w takich jak: Pogoń Szczecin, Lech Poznań, Wisła Kraków, Widzew Łódź, Miedź Legnica, Śląsk Wrocław. Wielu z nich gra lub grało na poziomie seniorskim w Ekstraklasie, II lidze, III lidze i niższych ligach seniorskich.

Nasz były zawodnik Dawid Bałdyga debiutował na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w kraju w meczu ekstraklasy w Śląsku Wrocław.

Obecnie podjęliśmy ścisłą współpracę z FASE Szczecin . Współpraca z FASE Szczecin to możliwość dalszego rozwoju naszej akademii a w szczególności dalszego rozwoju naszych zawodników, którzy systematyczne będą zapraszani m.in. na konsultacje, treningi oraz prestiżowe turnieje z udziałem Fase Szczecin.

DOŁĄCZ DO NAS I SPEŁNIJ SWOJE PIŁKARSKIE MARZENIA!

ZAUFAJ NAM WIEMY JAK TO ROBIĆ !!!