Menu Zamknij

Pierwsza Piłka Orlików Starszych w Wałczu

W sobotę 28 października zespół Orlika Młodszego wyjechał na ostatni już w tej rundzie turniej z cyklu Pierwsza Piłka do Wałcza. Gospodarzem turnieju była drużyna miejscowego POS Wałcz. Mecze rozgrywane były na dwóch dobrze przygotowanych boiskach ze sztuczną trawą. W turnieju trener Rafał Skibicki do dyspozycji miał 11 zawodników wystawiając w rozgrywkach 1 drużynę. W całym turnieju nasi piłkarze spisywali się znakomicie, strzelając mnóstwo pięknych goli co wzbudzało aplauz nie tylko naszych ale i wszystkich zgromadzonych kibiców 🙂 .

Obserwując młodych zawodników można śmiało stwierdzić, że ich umiejętności rosną z meczu na mecz, BRAWO! Jest to naprawdę świetny zespół z wielkim potencjałem. SUPER EKIPA I SUPER TRENER 🙂 !

Podziękowania należą się rodzicom za wsparcie oraz kulturalny doping podczas całego turnieju. Zawodnicy jak i rodzice mieli do dyspozycji szwedzki stół gdzie mogli wypić kawę, herbatę oraz przekąsić coś na szybko.

Każdy zawodnik na zakończenie turnieju otrzymał medal i jak było widać z uśmiechami na twarzach dzieci wróciły do domów 🙂 .

W turnieju udział wzięło w sumie 6 drużyn:

POS Wałcz x3;

AP Złocieniec x2,

Hubertus Biły Bór

AP Czaplinek.

Dziękujemy również gospodarzą z Wałcza za świetną atmosferę i dobrze przygotowany turniej .

AP Czaplinek reprezentowali:

Bojdo Alex

Bołdysz Aleksander

Głowa Wojciech / 2015 r.

Kaczmarek Cezary

Kuba Szatkowski

Patoka Oliwier

Pawłowicz Lena

Rasztubowicz Alan

Sapiński Michał

Szymański Adam

Wojtczak Filip

TRENER: Rafał Skibicki

Jesteśmy beneficjentem RZĄDOWEGO PROGRAMU KLUB.