Menu Zamknij

Pierwsza Piłka żaków starszych w Czaplinku

W niedzielę 25 września Żaki starsze AP Czaplinek rocznik 2014 były gospodarzem turnieju z cyklu Pierwsza Piłka. Turniej rozegrany został na boisku trawiastym Lecha Czaplinek gdzie zostały przygotowane dwa boiska.

Pogoda, kibice jak i cały turniej udał się znakomicie. W turnieju AP reprezentowały dwie drużyny, które spisały się bardzo dobrze i godnie reprezentowały klub, BRAWO! Młodzi zawodnicy zagrali dzisiaj w nowych strojach ale to chyba wpłynęło na nich jeszcze bardziej mobilizująco, bo grali znakomicie strzelając mnóstwo bramek i tracąc przy tym bardzo mało co bardzo cieszy. Podziękowania dla rodziców za wsparcie i czynny udział w organizacji turnieju oraz za przygotowany poczęstunek składający się w większości z pysznych owoców. Wszyscy obecni mogli również posilić się pyszną zupą oraz wypić kawę i herbatę. Każdy zawodnik na zakończenie turnieju otrzymał dyplom i jak było widać z uśmiechami na twarzach dzieci wróciły do domów:-)

W turnieju udział wzięło w sumie 7 drużyn: Wrzos Borne Sulinowo dwie drużyny, POS Wałcz, Łubowo dwie drużyny oraz AP Czaplinek Zieloni i AP Czaplinek Niebiescy.

AP Czaplinek reprezentowali:

Kaniewski Stanisław

Rutkowski Kuba

Bołdysz Aleksander

Głowa Wojciech

Pawłowicz Lena

Młynarczyk Kuba

Meszka Antoni

Matuszak Kacper

Sapiński Michał

Oliwier Patoka

Dziekan Arthur

Nikita Olefirenko

Łukasz Kaliciński