Menu Zamknij

Pierwsza Piłka żaków starszych w Wałczu

W niedzielę 2 października żaki starsze wyjechały na turniej z cyklu „Pierwsza Piłka” do Wałcza. Turniej rozgrywany był na stadionie Orła Wałcz na 4 wydzielonych boiskach.

Do turnieju nasza Akademia wystawiła jedną drużynę, w której zagrało 7 zawodników. W całym turnieju nasz zespół spisał się znakomicie wygrywając większość z rozegranych spotkań, strzelając przy tym mnóstwo pięknych goli co wzbudzało aplauz nie tylko naszych ale i wszystkich zgromadzonych kibiców . Obserwując młodych zawodników można śmiało stwierdzić, że ich umiejętności rosną z meczu na mecz, BRAWO! Podziękowania należą się również rodzicom za wsparcie, kulturalny doping oraz za ich świadomość bycia kibicem podczas meczu… co jak wiemy nie jest zawsze takie proste Zawodnicy jak i rodzice mieli do dyspozycji szwedzki stół gdzie mogli wypić kawę, herbatę oraz przekąsić coś na szybko. Każdy zawodnik na zakończenie turnieju otrzymał dyplom i jak było widać z uśmiechami na twarzach dzieci wróciły do domów:-)

W turnieju udział wzięło w sumie 8 drużyn: po dwie drużyny z Wrzos Borne Sulinowo, POS Wałcz, Orzeł Łubowo oraz po jednej z Pionier Borne Sulinowo oraz AP Czaplinek.

AP Czaplinek reprezentowali:

Rutkowski Jakub

Bołdysz Aleksander

Głowa Wojciech

Młynarczyk Kuba

Meszka Antoni

Kotowicz Nikodem

Oliwier Patoka