Menu Zamknij

Świetna postawa skrzatów na turnieju Gwardyjka Cup w Koszalinie

W sobotę 18 czerwca drużyna skrzatów pod wodzą trenera Bartłomieja Woźniaka udała się do Koszalina na turniej Gwardyjka Cup 2022, w którym wzięło udział 12 zespołów takich jak :

⚽️ Akademia Piłkarska Gwardia Koszalin

⚽️ Akademia Piłkarska Błękitni Stargard

⚽️ Akademia MKP Kotwica Kołobrzeg – Grupy Młodzieżowe

⚽️ AP Bałtyk Koszalin

⚽️ UKS Sparta Sycewice

⚽️ U2 Bytów

⚽️ UKS Unia Białogard

⚽️ Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg

⚽️ NKS Astra Ustronie Morskie

⚽️ Akademia Piłkarska Czaplinek

⚽️ Junior Football Academy

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy po 6 zespołów grając w systemie każdy z każdym. Nasz zespół w tej fazie wygrał 5 meczy i jeden zremisował. Dzięki temu awansowaliśmy do kolejnej fazy pod nazwą „Liga Mistrzów”, gdzie zagraliśmy kolejne 5 meczy, z których przegraliśmy 3 i wygraliśmy 2. W ogólnej ocenie drużyna wypadła bardzo dobrze grając pierwszy raz na tak dużym turnieju. Bagaż doświadczeń robi się powolutku coraz większy. Upał oraz ponad 100 min grania dał się we znaki naszym chłopcom, którzy pomimo tego dzielne walczyli do samego końca.

Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy pojechali z nami i dzielnie dopingowali swoje dzieci 😀👍🤝👏

W zawodach w Koszalinie naszą Akademię reprezentowali👨 Wojciech Głowa 👨 Wojciech Brzozowski 👨 Igor Trzciński 👨 Dominik Rosiak 👨 Adam Bajon 👨 Franciszek Stróżyk 👨 Aleksander Bońkowski 👨 Jakub Rutkowski Ponadto komisja turnieju wybrała Jakuba do najlepszej 12stki zawodów 👍Gratulujemy ‼️👏