Menu Zamknij

Świetna postawa Żaków w Szczecinie

Dnia 06.03.2022 w Szczecinie odbył się turniej dla rocznika 2013, którego gospodarzem był zespół Football Factory Przecław.

Podopieczni Trenera Adama Marczaka (zastępował go trener Krzysztof Bołdysz) zaprezentowali bardzo wysokie umiejętności piłkarskie, co w zgodnej opinii wszystkich trenerów oraz kibiców zostało zauważone.
Chłopcy w całych zawodach musieli uznać wyższość przeciwników dwukrotnie i to w rzutach karnych, bowiem w tym elemencie zabrakło skuteczności.
Zawodnicy z rocznika 2013 doskonale odróżniają pojęcia ,,gra w piłkę” a ,,kopanie piłki”, co jest owocem sumiennej pracy na treningach.

Chłopcy wyżej wspomnianą przychylność wśród miejscowych kibiców zdobyli swoimi dryblingami, mobilnością i zaangażowaniem. Turniej w Szczecinie przyniósł wiele doświadczeń, z których zostaną wyciągnięte pozytywne wnioski i wdrożone podczas zajęć na treningach dzięki czemu zespół będzie się mógł jeszcze bardziej rozwinąć.

Efektem niedzielnych zmagań są 4 zwycięstwa w grupie (12 pkt. i bramki 10 zdobytych oraz jedna stracona), a także 2 remisy w strefie medalowej, co ostatecznie dało czwarte miejsce) Organizator zapewnił wodę i ciepły posiłek w postaci pizzy oraz ufundował medale.
Chłopcy zagrali w składzie:

Alan Powierski

Antek Łesyk

Alan Pańczyk

Ksawery Pauliński

Piet Balvert

Wojtek Pawlik

Mateusz Baczyński

Szymon Biegajło

Dominik Jędral

Michał Stępiniak

Gratulujemy!!!