Menu Zamknij

ŚWIETNY WYSTĘP AP CZAPLINEK W TURNIEJU KTP CUP W ROCZNIKU 2013

W sobotę 28 stycznia drużyna AP Czaplinek rocznik 2013/orlik młodszy była gospodarzem turnieju „KTP CUP 2023”.Mecze rozgrywane były na hali sportowej w Czaplinku, a udział w zawodach wzięło 8 drużyn podzielonych na dwie grupy. AP Czaplinek reprezentowały dwie drużyny Pomarańczowi i Niebiescy. Zespoły AP Czaplinek spisały się na medal . Drużyna Niebieskich w fazie grupowej jeden mecz wygrała i jeden zremisowała. Po zaciętej walce uległa drużynie ze Złotowa 3:2 . Tym samym awansowała do grupy srebrnej, w której poradziła sobie fantastycznie wygrywając wszystkie trzy mecze . Drużyna Pomarańczowych w fazie grupowej spisała się rewelacyjnie wygrywając wszystkie trzy mecze i awansowała do grupy złotej, w której wygrała 2 mecze i zanotowała z bardzo dobrze grającą na tym turnieju drużyną ze Złotowa remis 1:1. Podsumowując, zawodnicy sprezentowali nam świetne sobotnie widowisko. Poziom zawodów, zaangażowanie piłkarzy, piękne gole oraz doping na trybunach stał na bardzo wysokim poziomie. A naszym zawodnikom jak zwykle nie brakowało woli walki oraz umiejętności. Na zakończenie każdy zawodnik otrzymał medal, a 3 najlepsze drużyny okazałe puchary i nagrody rzeczowe. W turnieju nagrodzony został również król strzelców, którym został zawodnik AP Czaplinek Piet Balvert z dorobkiem 15 bramek .GRATULUJEMY!!! Najlepszym Bramkarzem został zawodnik z Juniora Kalisz Pomorski Jakub Misiura. Statuetkę najlepszego zawodnika zdobył Tymin Duda zawodnik Sparty Złotów .

Dziękujemy wspaniałym rodzicom, którzy są najlepszymi kibicami na świecie i stoją murem za swoimi pociechami. Cała organizacja turnieju stała na najwyższym poziomie. Bufet, ciepła kawa, herbata oraz przekąski i owoce, to wszystko było dostępne nie tylko dla zawodników, ale i rodziców i pozostałych licznie zgromadzonych kibiców.

Podziękowania kierujemy również naszym sponsorom: firmom Kabel-Technik-Polska, Bravry Polska, RESCUE-ZDR oraz Gminie Czaplinek, Referatowi Sportu i Rekreacji, trenerom, całemu zarządowi AP Czaplinek i wszystkim tym, którzy pomogli w organizacji turnieju.

Klasyfikacja końcowa:

AP Czaplinek pomarańczowi

Junior Kalisz Pomorski

Hydropex Sparta Złotów MLKS

Światowid 63 Łobez – IV miejsce

AP Czaplinek niebiescy – V miejsce

AP Bałtyk Koszalin – VI miejsce

UKS Unia Białogard – VII miejsce

Mewa Resko – VIII miejsce

AP Czaplinek reprezentowali:

Drużyna pomarańczowych :

Mateusz Baczyński

Ksawery Pauliński

Szymon Biegajło

Antoni Łesyk

Wojciech Pawlik

Filip Michalski

Drużyna niebieskich:

Szymon Młynarczyk

Michał Stępniak

Piet Balvert

Alan Powierski

Dominik Jędral

Bartosz Winnicki