Menu Zamknij

Turniej piłki nożnej CZAPLINEK CUP – rocznik 2012/2011

W niedziele 5 września na stadionie miejskim w Czaplinku odbył się turniej piłki nożnej „Czaplinek CUP” w roczniku 2011/2012. Do rywalizacji przystąpiły dwie drużyny z Akademii Piłkarskiej Czaplinek oraz Żaki Sławno, Unia Białogard, AP Drawsko Pomorskie, Pogoń Połczyn Zdrój, Junior Kalisz Pomorski, Sokół Karlino. W zawodach w tym roczniku w sumie uczestniczyło łącznie 8 zespołów, które zostały rozlosowane na dwie grupy. Po rozgrywkach grupowych dwie najlepsze drużyny awansowały do grupy w której walczono o miejsca 1-4 a pozostałe do grupy drugiej gdzie rywalizacja toczyła się o miejsca 5-8. Zespołom z AP Czaplinek rywalizacja szła ze zmiennym szczęściem i ostatecznie uplasowali się na miejscu 6 i 8. Bramki dla AP Czaplinek zdobyli :Julian Frączak, Jan Kaniewski, Wiktor Sepiotek i Gabriel Stefanik.

Najlepszym strzelcem turnieju został Kaczmarek Leon ( 12 bramek) Żaki Slawno.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Barankiewicz Marcel – Pogoń Połczyn Zdrój.

Tytuł najlepszego piłkarza zdobył Marcel Zdybał – Żaki Sławno.

Klasyfikacja pierwszej trójki turnieju:

1. ŻAKI SŁAWNO

2. POGOŃ POŁCZYN ZDRÓJ

3. AP DRAWSKO POMORSKIE

Po turnieju wszystkie drużyny otrzymały puchary i medale oraz dyplomy. Zwycięzcy turnieju zostali nagrodzeni dodatkowo nagrodami rzeczowymi.

W trakcie rozgrywek zespoły otrzymały ciepły posiłek oraz mogły korzystać z przygotowanych przez rodziców słodkości. Turniej został rozegrany w sportowej atmosferze fair play. Dziękujemy kibicom za fantastyczny sportowy doping .