Menu Zamknij

Turniej Piłki Nożnej Czaplinek Cup – rocznik 2015

Za nami pierwszy start w tym sezonie najmłodszych ekip naszej Akademii!

W zawodach wzięło 7 zespołów. Na murawę stadionu miejskiego w Czaplinku w niedzielne przedpołudnie 28 sierpnia wbiegło blisko 60 zawodników i zawodniczek. Mecze zostały rozegrane w systemie każdy z każdym. W rywalizacji udział wzięły następujące drużyny:

Akademia Piłkarska Pogoń Szczecin

Akademia Piłkarska Czaplinek trenera Bartka Woźniaka (dwa składy)

Błękitni Stargard (dwa zespoły)

Akademia Piłkarska Czaplinek trenera Rafała Skibickiego (dwa składy)

Zawody odbyły się bez klasyfikacji końcowej . Wszystkie drużyny były zwycięzcami. Każda z ekip otrzymała puchar za udział w turnieju. Dodatkowo każdemu zawodnikowi został wręczony dyplom za dzielną walkę na boisku jak przystało na prawdziwego mistrza.

Podczas turnieju dla uczestników oraz ich rodziców został przygotowany poczęstunek przez niezawodnych jak zawsze naszych rodziców, którym serdecznie dziękujemy.

Ponadto grupa dziewcząt z Czaplineckiego MOW-u wraz z panią Iloną Sepiotek malowała dzieciom włosy oraz częstowała słodką watą cukrową oraz popcornem. Całość turnieju uświetniły kolorowe postacie z bajek.

Turniej zakończyliśmy wspólną pamiątkową fotką.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim przybyłym drużynom , kibicom (a było ich wielu) , naszym rodzicom , dziewczynom z MOW-u oraz ich opiekunce pani Ilonie Czaplineckiemu Ośrodkowi Kultury ,trenerom oraz wszystkim tym, którzy zaangażowali się w organizację tego turnieju.