Menu Zamknij

Turniej „Rozwój Cup” w Koszalinie z udziałem naszych żaków starszych

Kolejny turniej Żaków starszych za nami. Tym razem w niedzielny poranek nasz zespół wziął udział w turnieju ” Rozwój CUP” rozgrywanym na Hali sportowej należącej do SP nr9 w Koszalinie. Nasi młodzi zawodnicy mieli możliwość podniesienia swoich umiejętności oraz rywalizacji z drużynami z którymi mierzyli się po raz pierwszy. W całym turnieju spisywaliśmy się znakomicie. Zwłaszcza w pierwszej fazie turnieju, gdzie przez spotkania grupowe przeszliśmy jak „burza” wygrywając wszystkie mecze z bilansem bramkowym 14:3! W kolejnej fazie turnieju pojawiła się również i porażka z gospodarzem oraz zespołem ze Sławna, ale to najwidoczniej jeszcze bardziej podbudowało nasz zespół, który wygrywał swój ostatni mecz 3:1. Na pochwałę zasłużyli wszyscy zawodnicy, za determinację, zaangażowanie oraz kulturę gry, którą nasza drużyna prezentuje na wysokim poziomie:-) Turniej był bez klasyfikacji końcowej, każda z drużyn otrzymała na zakończenie okazały puchar a każdy z zawodników medal. Wybrani zostali również najlepsi zawodnicy drużyn. W naszym zespole  wyróżnienie indywidualne otrzymał nasz mały kapitan  Stanisław KANIEWSKI, Brawo!

Dziękujemy bardzo rodziom za wsparcie i kulturalny, głośny doping:-) Poziękowania kierujemy również gospodarzowi turnieju, który zadbał o szwedzki stół pełen smakołyków, oraz bufet z kawą i herbatą:-)

W turnieju udział wzieło w sumie 8 drużyn: AP Czaplinek, Żaki Sławno, MKS Rozwój Koszalin, Szakale Świeszyno, GKS Bieliki Stare Bielice, MKS Sokół Karlino, KS Bajgiel Będzino, Victoria Sianów.

AP Czaplinek reprezentowali: Bołdysz Aleksander Głowa Wojciech Kaniewski Stanisław / 10 goli Meszka Antoni Młynarczyk Kuba / 1 gol Pawłowicz Lena Rutkowski Kuba / 8 goli Swędzikiewicz Jan