Menu Zamknij

Udany występ Żaków starszych w Szczecinie

W niedzielę 13 listopada  drużyna AP Czaplinek / Żak brała udział w turnieju piłki nożnej z okazji Dnia Niepodległości rozgrywanym w Szczecinie. Mecze rozegrane były na hali. W zawodach udział wzięło 8 drużyn, które podzielone zostały na dwie grupy A i B. Nasz zespół trafił do grupy B.
Jak na boisku naszym zawodnikom nie brakowało woli walki jak i zaangażowania 🙂 . Po dwóch porażkach z: FASE Szczecin oraz FUTURE Football Club Szczecin, przyszło zwycięstwo nad drużyną KS Świt Skolwin. Grupę zakończyliśmy na 3 miejscu co dało nam prawo gry o awans do półfinału z drużyną, która zajęła drugie miejsce w grupie A – ENERGETYK Gryfino. Po zaciętej walce do samego końca wygraliśmy to spotkanie co dało nam awans do najlepszej czwórki turnieju:-) Tam w półfinale trafiliśmy na znajomych z fazy grupowej FASE Szczecin. Niestety i tym razem doznaliśmy porażki i w meczu o 3 miejsce rozegraliśmy zacięty mecz z drużyną FUTURE Football Club Szczecin kończąc cały turniej na 4 miejscu. 
Triumfatorem całego turnieju została drużyna Osadnika Myślibórz pokonując w finale FASE Szczecin po zaciętym pojedynku 1:0 strzelając zwycięską bramkę w ostatniej minucie meczu. Podczas tego turnieju, nasi młodzi zawodnicy po raz kolejny mieli możliwość grania z zespołami prezentującymi bardzo wysoki poziom, dlatego doświadczenie jakie zebrali jest bezcenne i zaowocuje z pewnością w przyszłości:-)
Dziękujemy bardzo rodzicom za wspaniały i kulturalny doping, który jak zwykle był na najwyższym poziomie:-) . Podziękowania kierujemy również dla kierowcy za bezpieczny dojazd i powrót do Czaplinka. 
AP Czaplinek reprezentowali:
Kaniewski Stanisław
Rutkowski Kuba
Bołdysz Aleksander
Głowa Wojciech
Pawłowicz Lena 
Młynarczyk Kuba
Meszka Antoni
W turnieju udział wzięły drużyny:
OSADNIK MYŚLIBÓRZ – I miejsce
FASE SZCZECIN  – II miejsce
FUTURE FOOTBALL CLUB SZCZECIN – III miejsce
AP Czaplinek – IV miejsce
ŚWIT SKOLWIN
ENERGETYK GRYFINO
FUNINIO SZCZECIN
FUTSAL SZCZECIN