Menu Zamknij

Udział Akademii Piłkarskiej Czaplinek w turnieju w Marlow

W dniach 26-29 stycznia 30 zawodników z Akademii Piłkarskiej Czaplinek przebywało w Marlow (Niemcy). Podczas pobytu nasze trzy drużyny wzięły udział w turnieju Schmiede-Oelke Cup.

W sobotę 28 stycznia jako pierwsi do rywalizacji przystąpiła 10-osobowa drużyna Rafała Skibickiego w kategorii 2013/2014, która rozegrała dobre zawody zajmując ostatecznie 6 miejsce. W czasie kiedy jedni zawodnicy rywalizowali inni udali się do parku rozrywki w którym mogli skorzystać m.in. z lodowiska, trampolin, zjeżdżalni, ścianki wspinaczkowej.

W niedziele to dzieci, które rywalizowały dzień wcześniej mogły skorzystać z tych wszystkich atrakcji natomiast reszta zawodników przystąpiła do zawodów. Były to dwa 10 osobowe zespoły, które wystąpiły w kategorii 2011/2012. Pierwszy z nich poprowadził trener Ariel Gondek a drugi trener Adam Marczak.

Oba zespoły pokazały się z bardzo dobrej strony. Nie brakowało pięknych bramek , świetnych drybligów oraz gry zespołowej. Ostatecznie zespół trenera Adama Marczaka zajął 4 miejsce plasując się tuż za podium natomiast drużyna trenera Ariela Gondka zajęła 5 miejsce.

Wyjazd 30 naszych zawodników do Marlow to nie tylko turniej i piłka nożna ale również a może przede wszystkim świetny czas na integrację z zawodnikami gospodarzy turnieju BSG ScanHaus Marlow .

Czas minął bardzo szybko. W niedzielę wieczorem wszyscy zdrowi i szczęśliwi wróciliśmy do Czaplinka 🙂

Dziękujemy bardzo gospodarzom z Marlow za możliwość wzięcia udziału w turnieju i wyjątkową gościnę.