Menu Zamknij

Zespół Orlików tuż za podium w Szczecinie!

W czwartek 8 czerwca zespół AP Czaplinek rocznik 2013 wziął udział turnieju w Szczecinie o Puchar Czarnych Szczecin. W zawodach wzięło udział 11 drużyn z całego województwa i nie tylko. Nasz zespół mógł się zmierzyć z takimi zespołami jak: między innymi Arkonia Szczecin, Pogoń Szczecin FS, Gwardia Koszalin, Ina Goleniów, Footbal Faktory Przecław czy Czarni Szczecin. Turniej zorganizowany był systemem każdy z każdym w jednej grupie. Nasi chłopcy zaprezentowali się znakomicie. W bardzo mocnym słońcu zawodnicy rozegrali 10 spotkań, 6 wygranych, 4 porażki co pozwoliło zająć w grupie 3 miejsce i rozegrać na koniec mecz z GKS Kłodawa o 3 miejsce w całym turnieju. Mecz był bardzo wyrównany, nasz zespół dwukrotnie prowadził ale za każdym razem zespół z Kłodawy wyrównywał. Pod koniec meczu drużyna GKS miała rzut karny ale nasz bramkarz Ksawery Pauliński znakomicie go obronił. W regulaminowym czasie był remis 2-2 i o wyniku zdecydowały rzuty karne. W nich lepsi okazali się zawodnicy GKS Kłodawa i to oni zdobyli brązowe medale. Turniej wygrała drużyna Pogoń Szczecin FS która pokonała w finale Arkonie Szczecin.

Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został Szymon Biegajło.

W turnieju udział wzięli: Ksawery Pauliński Antek Łesyk Filip Michalski Szymon Biegajło Szymon Młynarczyk Michał Stępniak Mateusz Baczyński Piet Balvert Alan Powierski Bartek Winnicki .

Już za tydzień zespół rozegra ostatnie dwa turnieje, w sobotę turniej Pierwszej Piłki w Czaplinku, zaś w niedzielę turniej Hydropex Złotów Cup. Powodzenia!!!

Filmowa relacja z turnieju: https://youtu.be/JoT6UohCAPs

ZADANIE PUBLICZNE JEST WSPÓŁFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW GMINY CZAPLINEK.

Jesteśmy beneficjentem RZĄDOWEGO PROGRAMU KLUB.